خرید iptv  ,خرید Cccam  ,خرید سی سی کم  ,خرید سیسیکم  ,خريد فرش ماشينى  ,buy glass mosaic tile online  ,Covid 19 Clinic testing and vaccination  ,طراحی وب سایت  ,دستگاه ضبط صدا  ,عکاسی صنعتی  ,آموزشگاه خیاطی  ,download serial irani  ,آبنما خانگی  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,
دانلود ترانه هاي افغاني قديمي آهنگ هاي 2018 .

آهنگ هاي 2018

دانلود ترانه هاي افغاني قديمي

دانلود ترانه افغاني جديد با لينك مستقيم

آهنگ هاي ويژه افغاني مخصوص افغان دوستان

ترانه افغاني براي كساني كه اين سبك آهنگ هارا گوش ميدهند

شما رو دعوت ميكنم از پست ترانه هاي افغاني ديدن كنيدو اما حالا ميپردازيم به همسر ايده آل براي مردان افغاني

زن آينده مرد هاي افغاني بايد چه ويژگي داشته باشد ؟؟؟

در پايين همين متن متوجه خواهيد شد ..!

براي بسياري از جوانان در افغانستان انتخاب همسر اهميت ويژه‌اي دارد. اين جوانان ويژگي‌هاي از دختران را مي پسندند كه شايد تا ده‌سال قبل در جامعه به آن‌ها توجه‌ي زيادي نمي‌شد. اما اكنون با توجه به تغييرات اجتماعي به وجودآمده در معيارهاي انتخاب همسر نيز تحولات جدي به ميان آمده است. خبرنامه در گفت‌وگو با شمار زيادي از جوانان اين موارد را در انتخاب همسر براي پسران مهم يافته است.

پاك‌دامني

مردان، زنان پاك‌دامن، باحيا و نجيب را دوست دارند. براي بسياري از جوانان افغان اين مورد غير قابل چشم‌پوشي است. اصطلاح پاك‌دامني را جوانان افغان به عدم ارتباط با مردان و پسران ديگر نسبت مي‌دهند و زن نجيب از ديد پسران، زني است كه خصوصيات اخلاقي‌اش از پايداري برخوردار باشد و از ۱۰۰ نفر كه در اين مورد پرسيده شده، تنها دو نفر گفته كه گذشته‌ي همسر شان براي شان مهم نيست به شرطي كه آن گذشته زندگي فعلي و آينده‌ي شان را تحت تاثير قرار ندهد و در آن رابطه پاي فرد سومي مطرح نباشد.

سادگي و صداقت

براي بسياري از مردان افغان ساده و صادق‌بودنِ زن جزء از موارد غير قابل انكار است. آنان دوست دارند زن شان به تمام معنا مطابق عرف معمول جامعه باشد و در نوع پوشش، گفتار و رفتارش با ظرافت و دقت بوده و در همه موارد با او صادق باشد.

زيبايي

مردان افغان كه به خبرنامه پاسخ گفته اند، اكثرا تاكيد كرده اند كه دوست دارند زنان زيبا و آراسته داشته باشند؛ زناني كه دست كم از خود شان زيباتر باشد و اين زيبايي بايد بي‌آرايش باشد.

براي بسياري از جوانان اكنون قد دختر مورد نظر مهم نيست اما تناسب اندام اهميت زياد دارد. آنان تاكيد كرده اند كه دوست دارند همسر شان از هر جهت آدم متوسط باشد.

حامي

بسياري از پسران افغان دوست دارندكه زن منطقي و با حساب‌وكتاب داشته باشند. در عين حال از مرد خود در سراسر زندگي حمايت نمايند و در موقعيت‌هاي حساس هميشه بتوانند روي كمكش حساب كنند.

قانع

بسياري از مرد‌ها دوست دارند، بعد از ازدواج‌‌ همان طوري كه پيش از اين بوده‌اند بمانند. آن‌ها همسري مي‌خواهند كه با وجود معايب يا خلق و خوي خاص شان آنان را بپذيرند و عاشق شان بمانند. اين ويژگي يكي از مهم‌ترين چيزهايي است كه در ذهن مرد‌ها مي‌گذرد. مرد‌ها دوست دارند با زني زندگي كنند كه به همين وضع موجود شان قانع باشد.

جاه طلبي

بيشتر مردهاي افغان، به دنبال همسري مي‌گردند كه چيزي بيشتر از زنان ديگر داشته باشد. اين مورد مي‌تواند شامل يك مهارت خاص، دانش بالا يا شغلي كه به آن افتخار كنند شود. بسياري از مردهاي امروزي، زناني را دوست دارند كه در كنار تعهدات خانوادگي، امور روزمره، كار و فعاليت‌هاي اجتماعي‌اش را هم جدي بگيرد. اين موضوع به آن‌ها ثابت مي‌كند آن زن قادر است زندگي خود را پيش ببرد و بيش از زنان اطرافش توانمند است. جاه‌طلبي هم براي مردان دليل دوست داشتن يك زن است؛ زني كه براي رسيد

ن به اهدافش تلاش مي‌كند و به سادگي عقب نشيني نمي‌كند و اعتماد به نفس دارد، خواستني‌تر است.


برچسب: ،
بازدید:

نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۴۲:۵۲ توسط:حسن موضوع:
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
موضوعات
    موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
آمار
امروز : 9
دیروز : 5
افراد آنلاین : 1
همه : 18781
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

http://www.monoblog.ir/ads/fb4a1af661a1397ded95f0fe7a798f6b.gif

لینک های روزانه
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
چت باکس
صفحات
[ ]